Producent opakowań z tektury

O firmie

magazyn.jpg certyfikat_small.jpg

MAKART-BOX BOJAKOWSCY" Spółka Jawna z siedzibą w Domaniowie 31B, istnieje od 1992 roku. Utworzona w całości z kapitałów własnych, Firma rodzinna. Właścicielami są Stanisław Bojakowski i Małgorzata Bojakowska – Ożóg.

Podstawowy profil produkcji to produkcja opakowań klapowych z tektur szarych i białych, w której specjalizujemy się od początku istnienia Firmy.

Ponadto wykonujemy opakowania z tektur litych, sztancowane, kaszerowane, z nadrukiem FLEXO w 3 kolorach ,opakowania dla gastronomi z atestem HŻ.

Wykonujemy również nietypowe opakowania na indywidualne zlecenia. Naszym atutem jest niska cena, profesjonalna obsługa i przede wszystkim krótkie terminy realizacji.Pracownicy starają się podejść indywidualnie do każdego zlecenia.

Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy w pełni ekologiczne surowce, spełniające wymagania Dyrektywy 92/64/EC w zakresie zawartości metali ciężkich, substancji szkodliwych i niebezpiecznych oraz wymagania Ustawy o opakowaniach i odpadach opakowaniowych z dnia 11.05.2001r. art.5 ust.1 pkt 4 w zakresie dopuszczalnego poziomu metali ciężkich.

Posiadamy certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000
Posiadamy certyfikat RESY umożliwiający wprowadzanie wyrobów w naszych opakowaniach na teren Niemiec.sloter

 

Skontaktuj się z nami