Producent opakowań z tektury

O firmie

box
  • produkcja opakowań klapowych
  • tektury faliste szare
  • opakowania z tektur
arrow
arrow

Producent opakowań kartonowych

Firma MAKART-BOX jest doświadczonym i rzetelnym producentem opakowań kartonowych. Podstawowy profil naszej działalności wypełnia produkcja opakowań klapowych i fasonowych z tektur falistych szarych i białych. Ponadto wykonujemy opakowania z tektur litych, sztancowane, kaszerowane oraz z nadrukiem fleksograficznym w dwóch kolorach.

Przydatność opakowań kartonowych

Można śmiało stwierdzić, że przydatność opakowań z tektury jest niemal nieograniczona. Widzimy je wszędzie w życiu codziennym, w sklepach, na poczcie, podczas przeprowadzek i wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba zabezpieczenia przedmiotów. Mają wiele niepodważalnych zalet. Najważniejsza z nich to możliwość opakowania praktycznie każdej rzeczy, którą zamierzamy zabezpieczyć na czas transportu lub na czas przechowywania. Znakomicie sprawdzają się w handlu zarówno hurtowym, jak i detalicznym. Wszelkie opakowania zbiorcze wykonane są najczęściej z kartonów z tektury falistej. W gastronomi i cukiernictwie wykorzystujemy pudełka kartonowe do transportu gotowych produktów spożywczych, takich jak pizze, torty czy ciasta. Pełna gama różnych wzorów opakowań sztancowanych lub kaszerowanych z nadrukami wykorzystywana jest do konfekcjonowania wyrobów przez producentów niemal wszystkich branż. Kolorowe opakowania to również element marketingowy, mający na celu zachęcenie klienta do zakupu produktu. Opakowania kartonowe wykorzystywane są także do przechowywania dokumentów oraz stosowane podczas przeprowadzek.

Zalety opakowań kartonowych

Opakowania kartonowe są lekkie i wytrzymałe. Z racji tego, że dostarczane są w formie złożonej na płasko, nie zajmują dużej przestrzeni magazynowej. Kartony zbiorcze i inne opakowania z tektury falistej są dużo tańsze od innych klasycznych opakowań. Wpisują się również w nurt proekologiczny. Tektura jest łatwo degradowalna, a jednocześnie doskonale nadaje się do recyklingu. Tektura lita i falista jest bardzo przyjazna w obróbce. Można ją w prosty sposób formować i kaszerować, co pozwala na tworzenie niepowtarzalnych opakowań w dowolnym kształcie. Łatwo też na różnego typu kartony zbiorcze i pudełka kartonowe nanieść atrakcyjne, przyciągające wzrok klientów kolorowe nadruki. Tektura dzięki swoim zaletom może być również atrakcyjnym nośnikiem informacji oraz reklamy. Jeśli wykorzystamy ją do budowy standów reklamowych, ekspozytorów, stojaków lub zawieszek to odda nam nieocenione usługi.

quot FEFCO to międzynarodowy standard kodów opakowań kartonowych.
Zamiast stosować skomplikowane opisy słowne wystarczy podać czterocyfrowy kod stosowany na całym świecie.

PRZEGLĄDANIE KATALOGU OPAKOWAŃ FEFCO


Skontaktuj się z nami